Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁBOR

 Bližší informace:
 - noví zájemci z řad dětí věk 7-15 let se mohou přihlásit do (oddílu nováčků) nábor se koná na pravidelných trénincích… cvičení nových členů probíhá 2x týdně každé Pondělí, Středu od 17:30 do 18:30 v kulturním domě - zadní vchod 1. patro


- noví zájemci z řad dospělých věk 15-100 let se mohou přihlásit do oddílu. Cvičení probíhá každé Pondělí a Středu od 18:30 do 20:00 v kulturním domě - zadní vchod 1. patro. Oddíl se specializuje na tradiční formu karate, sebeobranu pro boj zblízka, kata, kumite, fyzické zdokonalování, ale i uvolňování těla a dechová cvičení. Přihlásit se je možno kdykoliv na pravidelných trénincích.


- možný pokrok nových členů z oddílu nováčků do oddílu pokročilých kteří reprezentují náš oddíl na krajských, národních i mezinárodních soutěžích
a později i do oddílu vyžších pásů kde se cvičí vyšší dimenze Karate


- náš oddíl se specializuje na přípravu na soutěže v Karate ale i výukou tradiční formy Karate – do (Karate jako životní cesta), ale také cvičením sebeobrany.
 
- navštěvujeme také semináře, nejen s českými, ale i se zahraničními mistry

- tréninky vedou zkušení trenéři s platnými trenérskými licencemi 
 
- každoročně pořádá náš oddíl týdenní letní školu karate, jarní a podzimní soustředění, soutěže karate, výlety na kolech, bruslení, plavání, lyže, grilování, a spoustu dalších doprovodných akcí... 
 
- poplatky do oddílu se platí vždy v září na celý kalendářní rok. Poplatek činí 1700,- Kč, každý další člen rodiny platí polovinu.

- náš oddíl preferuje že karate má být dostupné každému bez ohledu na jeho talent a udržujeme v oddíle přátelskou atmosféru kde se všichni navzájem podporují..

- každý žák si může dohodnout i individuální tréninky s trenérem

- Tj Karate Vodňany spadá jako jeden z mnoha satelitních oddílů pod TJ Karate České Budějovice, což je nejúspěšnější oddíl karate v republice za posledních 10 let. Jako hlavní trenér působí Bc. Jiří Faktor 5. dan, bývalý reprezentační trenér a mistr sportu. 
 
- Více na tel.: 731/520 308 Luděk Mann (trenér) nebo na stránkách
www.karate-do.estranky.cz